Doruchowska Liga Halowej Piłki Nożnej

• autor: siw3k92, 2015-02-19 11:13

LZS Czajków zwycięzcą Doruchowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej!

Oprócz nagrody dla najlepszej drużyny LZS wygrał klasyfikację Fair Play. Najlepszym strzelcem ligi okazał się Sylwester Łużyński z drużyny Kasztaniaków, a bramkarzem Marcin Zabiegała z Masovi Kraszewice. Warto dodać że wśród 5 najlepszych strzelców znalazło się aż 3 zawodników LZS Czajków - Michał Grzesiek (28 bramek) oraz Dawid Przezak i Sebastian Kaszubowski (obaj 19 bramek)

Więcej w rozwinięciu

Uroczyste zakończenie ligi, której organizatorem było Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Doruchowie oraz Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie odbyło się 15.02.2014. W imprezie udział wzięli zaproszeni goście w osobach Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie pana Edmunda Tetlaka oraz Prezesa Stowarzyszenia LZS w Doruchowie pana Sławomira Kuchty. Uroczystość poprowadził Jacek Dybalski, który podziękował wszystkim zawodnikom za stworzenie wspaniałej atmosfery w czasie trwania rozgrywek ligi oraz gry zgodnej z zasadami fair play. Słowa podziękowania skierował również do administratora Hali Sportowej pana Maxa Janiaka, oraz obsługi sędziowskiej, technicznej i medycznej sprawowanej przez Grabowskie Centrum Medyczne. Następnie zaproszeni goście wręczyli pamiątkowe puchary i dyplomy wszystkim zespołom uczestniczącym w rozgrywkach. Puchar i dyplom dla najlepszego zespołu w rozgrywkach ligi powędrował do drużyny LZS Czajków, na drugim miejscu uplasował się zespół Masovii a na trzecim Kasztaniaki. Wręczone również zostały nagrody indywidualne. Statuetkę dla najlepszego strzelca ligi otrzymał Sylwester Łużyński z zespołu Kasztaniaki, z dorobkiem 39 bramek. Statuetkę dla najlepszego bramkarza ligi otrzymał Marcin Zabiegała z zespołu Masovia . Wręczono również statuetkę FAIR PLAY, którą otrzymał zespół LZS Czajków. Uczestnicy ligi otrzymali również pamiątkowe proporczyki ufundowane przez Prezesa LZS Doruchów. Na zakończenie uczestnicy i organizatorzy stanęli do wspólnej fotografii, którą pożegnano rozgrywki Ligi Halowej w Grabowie nad Prosną w sezonie 2014/2015.

Klasyfikacja końcowa ligi:

1. LZS Czajków