II kolejka ligowa

• autor: siw3k92, 2016-08-28 19:24
LZS Czajków - GKS Grębanin 2:1 (2:0)

Trzy punkty zostają w Czajkowie! Po meczu walki w skrajnym upale udaje się odnieść ważne zwycięstwo. Początek meczu to wzajemne badanie się obu drużyn. Pierwszą groźną sytuacje stworzyli gospodarze i odrazu zamienili ją na gola. Skutecznym uderzeniem popisał się Emil Kliński. Goście próbowali odpowiadać jednak akcje rozbijały się o blok obronny gospodarzy. Po okresie słabszej gry LZS dochodzi do głosu i odrazu zamienia to na gola. Bramkarz GKS-u broni strzał z dystansu Sebastiana Kaszubowskiego, ale przy dobitce jego brata Michała jest już bezradny. Przed gwizdkiem kończącym pierwszą połową goście stworzyli groźną sytuację. Strzał z dystansu jednak nad poprzeczką przenosi bramkarz LZS-u. Druga połowa to dominacja drużyny przyjezdnej, która raz po raz nękała obronę gospodarzy. Liczne strzał lądowały poza światłem bramki bądź zostały odbijane przez bramkarza, na którego sposób drużyna z Grębanina znalazła dopiero w doliczonym czasie gry. Po rzucie rożnym niekryty zawodnik GKS-u uderza w samo okienko bramki zmniejszając rozmiary porażki. Drużyna z Czajkowa również mogła strzelić gola, Najbliżej był Emil Kliński, jednak po jego efektownym strzale z tzw. szczupaka piłka odbiła się os słupka. Zawodnikom należą się duże brawa za zostawienie zdrowia i serca na boisku. Oby za tydzień również udało się dopisać trzy punkty.

Skład: Dubis K - Gaweł B Wódkowski L Ubycha Z Pacyna R - Kowal A (90 min Krzywaźnia J) Ubycha D ( 55 min Gałka M) Kaszubowski M ( 70 min Kliński S) Gałka D (80 min Wódkowski J) Kaszubowski S - Kliński E oraz Skorupa T, Krzywaźnia J, Wódkowski J, Kliński S, Gałka M

autor: Iglak_Typer 2016-09-01 10:17:49

Profil Iglak_Typer w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i odbierz ZA DARMO BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! /bet350.blogspot.com/

Stadion