VI kolejka ligowa

• autor: siw3k92, 2016-09-26 11:50

Victoria Laski - LZS Czajków 1:0 (1:0)

Niestety nie udał się atak na pozycję lidera. LZS po dobrym spotkaniu przegrywa różnicą jednej bramki z Victorią. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. LZS raz po raz atakował bramkę gospodarzy jednak strzały zawodników z Czajkowa lądowały poza światłem bramki bądź dobrze interweniował bramkarz gospodarzy. W 30 minucie drogę do siatki znalazł Emil Kliński jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Chwilę później drużynę z Lasek przed utratą bramki ratuje poprzeczka. Co nie udało się gościom udało się gospodarzą. W 45 minucie Victoria przeprowadza skuteczną kontrę. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam posyła piłkę w długi róg bramki skutecznie wykańczając akcję. Druga połowa zaczęła się od groźnych ataków gospodarzy. Najpierw strzał głową napastnika Victoria w świetny sposób przenosi nad poprzeczką Krzysztof Dubis. Chwilę później równie dobrze odbija strzał z dystansu. LZS w tym fragmencie był bezradny. Victoria miała jeszcze jedną świetną sytuację, jednak tym razem w sytuacji sam na sam Krzysztof Dubis nie daj się pokonać. Po tej sytuacji LZS Czajków wziął się w garść i przejął inicjatywę. Liczne ataki były jednak nieskuteczne. LZS nieustannie atakował szukając bramki wyrównującej jednak zabrakło skuteczności. Wiele strzałów lądowało obok bramki bądź świetnie spisywał się bramkarz gospodarzy. Szkoda straconych punktów, ponieważ LZS nie był drużyną gorszą, a remis byłby zapewne najbardziej sprawiedliwym wynikiem.

Skład: Dubis K - Kliński S Gaweł B Wódkowski L Pacyna R - Gałka M (60 min Kaszubowski M) Ubycha K (60 min Kaszubowski D) Smug M Kowal A (70 min Gałka D) Kaszubowski S - Kliński E

oraz Skorupa T Grzegorek B Krzywaźnia J Wódkowski J Ubycha D Ubycha Z Kaszubowski D Kaszubowski M Gałka D

Doruchowska Halowa Liga Piłki Nożnej