XV kolejka ligowa

• autor: siw3k92, 2017-04-05 18:18
GKS Grębanin - LZS Czajków 3:2 (1:1)

Niestety nie udało się wywalczyć zwycięstwa na boisku w Grębaninie. Po wyrównanym meczu LZS ostatecznie przegrywa. W pierwszej połowie LZS prowadził grę, a piłkarze GKS-u nastawiali się na kontry. Ostatecznie do gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie, po strzale z najbliższej odległości. LZS starał się atakować co przyniosło wymierny skutek w ostatniej akcji pierwszej części gry. Wojciech Gaweł dośrodkował wprost na głowę Emila Klińskiego. Druga połowa to zmiana scenariusza. Grający z nożem na gardle gospodarze atakowali raz po raz, a LZS nastawił się na grę z kontry. Drużynę z Czajkowa na prowadzenie wyprowadził Dawid Ubycha. LZS poszedł za ciosem jednak 100-procentowych sytuacji nie wykorzystali napastnicy z Czajkowa. Co nie udało się gościom udało się gospodarzom, którzy zdobyli dwie bramki i dopisali sobie komplet punktów.

Skład: Dubis K - Pacyna R Ubycha Z Kaszubowski D Kaszubowski S - Smug M (70 min Wódkowski L) Kurek P (80 min Grzegorek B) Gałka D (60 min Gałka M) Kliński E Gaweł W - Ubycha D

oraz Ubycha K Kaszubowski D Wódkowski L Grzegorek B Gałka M

Bramki: Kliński E Ubycha D