Aktualności

XXIII kolejka ligowa

• autor: siw3k92, 2017-05-29 18:24
LZS Czajków - Wielkopolanin Siemianice 4:1 (1:0)

Drużyna z Czajkowa bardzo wysoko pokonuje na własnym boisku lidera rozgrywek. Mecz mógł się podobać kibicom ponieważ obie drużyny stworzyły wiele okazji do zdobycia bramki jednak to gospodarze byli skuteczniejsi. Pierwsza połowa to wymiana ciosów od pierwszej minuty. Pierwsze dwie kapitale okazje zmarnował napastnik LZS-u, który nie potrafił trafić do pustej bramki. Po tym wstrząsie akcje zaczęli kreować goście, którzy starali się zdobyć bramkę po stałym fragmencie gry. Jednak strzały po rzucie rożnym oraz dwukrotnie z rzutu wolnego w bardzo dobrym stylu obronił bramkarz LZS Czajków. Gdy wydawało się, że do przerwy wynik będzie remisowy bramkę zdobywa Dawid Ubycha, który dopada do długiej piłki granej od bramkarza i otwiera wynik. Druga połowa to stałe taki LZS i gra z kontra gości. Napór ma swój skutek w 55 minucie, kiedy to Emil Kliński strzela drugą bramką dla gospodarzy. 10 minut później na 3:0 wynik podwyższa... Krzysztof Dubis, który uderzeniem z ponad 80 metrów lobbuje bramkarza gości. Gdy wydawało się, że nic się nie może wydarzyć nieoczekiwanie rolę się odwróciły. Goście zaczęli zaciekle atakować, a LZS zepchnięty do defensywy grał z kontry. Drużyna z Siemianic dopięła swojego w 75 minucie, strzał z rzutu wolnego broni bramkarz LZS-u jednak przy dobitce z najbliższej odległości jest już bezradny. Kolejne akcje gości nie przyniosły skutku, natomiast jedną z wielu kontr wykorzystał Emil Kliński, który ustalił wynik na 4:1.

Skład: Dubis K - Gałka M (85 min Grzegorek B) Ubycha Z Wódkowski L Kaszubowski S - Smug M Ubycha D Kliński E Kowal A (75 min Ubycha K) Gaweł W (60 min Kaszubowski M) - Ubycha D (45 min Kurek P)